вул. Горького, 4, смт Маневичі, 44600, тел/факс. (03376) 2-12-88, е-mail: manosvita@ukr.net

Про звільнення від державної підсумкової атестації

УКРАЇНА

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

 

НАКАЗ

 

27.04.2015 року                                                                                       № 146

 

Про звільнення від державної

підсумкової атестації

 

Відповідно до п.п. 4 та 5 розділу V “Звільнення від атестації “Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 1547 від 30.12.2014 р., зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.02.2015р. за №157/26602, та на підставі листа управління освіти і науки облдержадміністрації від 10.04.2015 №1212/10/2-15 “Щодо звільнення від державної підсумкової атестації у 2014/2015 н.р. учасників фінальних етапів Всеукраїнських фінальних олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук та фінальних етапів конкурсів, які мають статус міжнародних“,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Звільнити Дишко Наталію Петрівну - випускницю 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 смт. Маневичі, від державної підсумкової атестації з основ інформатики  як учасника ІУ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2014-2015 навчального року.

  2. Директору загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 смт. Маневичі А.Артишуку забезпечити виконання  п.п. 4 та 5 розділу V “Звільнення від атестації“ Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти. 

 12. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника відділу освіти райдержадміністрації В.Козачука.

 

 

 

 

Начальник                                                                            О.ГАВРИЛЮК

 

Козачук 21 173

 

          

 

 

Витяг з Положення
про державну п
ідсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти

4. Учасники міжнародних предметних олімпіад та фінальних етапів турнірів, конкурсів, які мають статус міжнародних відповідно до законодавства України, та учасники IV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад звільняються від атестації з предметів, з яких вони стали переможцями у відповідних випускних класах (за винятком предметів, атестація з яких проводиться у формі зовнішнього незалежного оцінювання).

У додаток до свідоцтва, додаток до атестата з таких предметів виставляється оцінка за атестацію 12 балів.

5. Учасники ІІІ етапів Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт Малої академії наук (у відповідних випускних класах) звільняються від атестації з предметів, які є базовими для оцінювання навчальних досягнень учнів під час конкурсу (за винятком предметів, атестація з яких проводиться у формі зовнішнього незалежного оцінювання).

У додаток до свідоцтва, додаток до атестата з таких предметів виставляється оцінка за атестацію 12 балів.