вул. Горького, 4, смт Маневичі, 44600, тел/факс. (03376) 2-12-88, е-mail: manosvita@ukr.net

Засідання творчої групи вчителів початкових класів в оновленому кабінеті

11 січня 2019 року відбулося засідання творчої групи вчителів початкових класів.

Заняття проведено в оновленому кабінеті початкового навчання ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Андрія Снітка. Оновлення даного кабінету відбулося напередодні Нового року завдяки фінансовій підтримці відділу освіти Маневицької районної державної адміністрації та спонсорській допомозі батьківського комітету 2-А класу.

Творчою групою розглянуто питання:

1.«Головні аспекти нового Державного стандарту початкової загальної освіти» - завідувач РМК Пацаманюк С.В.;

2.«Формування природознавчої компетентності молодшого школяра» - учитель-методист НВК «Маневицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназія» Якимчук М.І.;

3.«Інтелектуальна обдарованість дітей: реальність, проблеми, перспективи»(участь учнів початкових класів в Міжнародному конкурсі з української мови імені П.Яцика) - керівник районного методоб’єднання вчителів початкових класів Гаврилюк Г.В.

Керівник творчої групи Корольчук Н.І. розробила та ознайомила учасників з методичними рекомендаціями щодо всебічного забезпечення рухової активності учнів на перервах, в урочний та позаурочний час.

На завершення засідання членам творчої групи поставлено завдання розробити матеріали інтерактивних форм для обговорення за «Круглим столом», який відбудеться у березні місяці.

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.
Капча
Ця форма потребує введеня капчі
Image CAPTCHA
Введіть сюди літери які бачите на картинці