вул. Горького, 4, смт Маневичі, 44600, тел/факс. (03376) 2-12-88, е-mail: manosvita@ukr.net

Засідання Школи молодого вчителя

13 грудня  2017 року в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Андрія Снітка смт Маневичі, в рамках Школи молодого вчителя відбувся навчальний семінар на тему: «Нестандартні форми проведення уроку в початкових класах».

         Молоді спеціалісти відвідали урок з української мови у 2-В класі «Клички тварин», який провела класовод Л.А.Савоник.Вчитель вдало організував на уроці роботу з формування основних мовно-мовленнєвих умінь і навичок, збагачення словникового запасу учнів. Домінували індивідуальні, групові, масові форми навчання.

         Класовод 3-В класу Л.Г.Кравчук провела урок читання для молодих спеціалістів району на тему: «Казки українських письменників. І.Я.Франко. «Лисичка і Журавель». На уроці переважали індивідуальні та групові форми роботи.

Цікавим та змістовним був виховний захід «Українські вечорниці», який провела Г.В.Гаврилюк, класовод 1-А класу. Це було справжнє дійство, яке допомогло присутнім поринути у світ прекрасних народних звичаїв та традицій.

З вимогами до сучасного уроку в початкових класах ознайомила молодих педагогів С.В.Пацаманюк – завідувач районним методичним кабінетом та керівник Школи молодого вчителя В.Величко.

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.
Капча
Ця форма потребує введеня капчі
Image CAPTCHA
Введіть сюди літери які бачите на картинці