вул. Горького, 4, смт Маневичі, 44600, тел/факс. (03376) 2-12-88, е-mail: manosvita@ukr.net

Психолого-педагогічний супровід дитини з особливими освітніми потребами.

Про  соціально-психологічний  супровід дітей з особливими освітніми потребами йшлось на районному семінарі працівників психологічної служби, який відбувся 24 січня 2019 року на базі інклюзивно - ресурсного центру. Директор інклюзивно-ресурсного центру  Доля А.І. ознайомила учасників з матеріальною базою та напрямками  його  діяльності.

 Успішність навчання дитини з особливими освітніми потребами залежить від ранньої діагностики та вчасно наданої відповідної допомоги  фахівцями. З напрямками своєї роботи ознайомили присутніх працівники ІРЦ: Кедик І.В.- дефектолог,Форманчук М.М.-сурдопедагог,СавонікН.В.- реабілітолог та Приходько О.П.- практичний психолог.

Учасники семінару висловили свої думки щодо організації інклюзивного навчання під час засідання круглого столу «Психологічний та соціальний супровід дітей в умовах інклюзивного навчання», яке підготували  практичний психолог Матвєічева А.Я. та соціальний педагог Кубах О.В. загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №1 імені Героя України Андрія Снітка смт Маневичі.

Методист відділу освіти Каліс Н.П. націлила працівників психологічної служби на дотримання нормативно- правових засад професійної діяльності щодо супроводу дітей з особливими освітніми потребами.

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.
Капча
Ця форма потребує введеня капчі
Image CAPTCHA
Введіть сюди літери які бачите на картинці