вул. Горького, 4, смт Маневичі, 44600, тел/факс. (03376) 2-12-88, е-mail: manosvita@ukr.net

Проблеми насильства в учнівському середовищі

  27 березня  2018 року відбувся районний семінар класних керівників  « Проблеми насильства в учнівському середовищі» на  базі навчально- виховного комплексу «Маневицька  загальноосвітня школа  І-ІІІст.№2-гімназія  ім. А.П.Бринського».

Учасники семінару ознайомились з однією з актуальних проблем, які стоять перед суспільством - подолання і недопущення будь-яких проявів насильства  щодо дітей.  Працівники психологічної служби школи ( Турик Г.А.- практичний психолог та Павлюк Л.К.- соціальний педагог)  розповіли про ключові причини і фактори, що породжують  насильство серед  дітей. Практичні навички класні керівники  отримали , взявши  участь у тренінговому занятті  «Реакція на ситуацію насильства в школі:виявлення причин виникнення та його наслідки». Про  формування демократичних цінностей в навчальному закладі : захист прав дитини та створення атмосфери довіри та взаємоповаги йшлось у виступах  Олевич А.Е.- заступника директора з виховної роботи  та Козачук В.Ф.- керівника районного методичного об’єднання класних керівників.

Питання взаємодії педагогічних працівників закладів освіти з службою у справах дітей райдержадміністрації щодо захисту прав дітей порушила у своєму виступі   Карпюк   Л.М.-начальник служби у справах дітей.

З результатами дослідження « Проблеми насильства серед підлітків», яке проведено в  у 29 закладах освіти району серед учнів 9-х класів, ( в опитуванні взяли участь 511 учнів) присутніх ознайомила  Каліс Н.П.- методист відділу освіти райдержадміністрації.

 

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.
Капча
Ця форма потребує введеня капчі
Image CAPTCHA
Введіть сюди літери які бачите на картинці