вул. Горького, 4, смт Маневичі, 44600, тел/факс. (03376) 2-12-88, е-mail: manosvita@ukr.net

Про стан організації роботи зі зверненнями громадян у відділі освіти Маневицької районної державної адміністрації за III – квартал 2014 року

За III – квартал 2014 року у відділ освіти Маневицької районної державної адміністрації надійшло 13 письмових звернень.

Звернення стосується різного роду питань: працевлаштування, організація навчально-виховного процесу (індивідуального навчання, розподіл тижневого навантаження годин), влаштування дитини в дитячий навчальний заклад.

За формою надходження всі звернення надійшли через органи влади на особистому прийомі.

За ознакою надходження всі звернення є первинними.

За видами всі характеризуються як заяви (клопотання).

За статтю авторів звернень є 12 звернень, які надійшли від жінок, 01 звернення від чоловіка.

За суб’єктом звернень – всі індивідуальні.

За результатами розгляду на всі звернення надано обґрунтовану відповідь з конкретними роз’ясненнями подальших дій.

Працівниками відділу освіти Маневицької районної державної адміністрації створюються належні умови для здійснення особистого прийому громадян та письмових пропозицій, заяв і скарг, вживаються своєчасні заходи щодо об’єктивного, кваліфікованого та неупередженого розгляду звернень громадян, задоволення законних вимог заявників у встановлені законодавством строки.

Інформація про стан розгляду та аналіз роботи по зверненнях громадян у відділі щоквартально подається в Маневицьку районну державну адміністрацію та управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації, крім того, щоквартальні підсумки роботи по зверненню громадян обговорюються на нарадах керівників навчальних закладів та колегіях відділу освіти та оприлюднюється на власному веб-сайті відділу освіти Маневицької райдержадміністрації за адресою: http://man-osvita.org.ua/.

26 вересня 2014 року на нараді директорів загальноосвітніх шкіл району було розглянуто питання про роботу відділу освіти Маневицької районної державної адміністрації із зверненнями громадян за III квартал 2014 року.

Фактів порушень строків розгляду звернень громадян, випадків безпідставної відмови в задоволенні законних вимог заявників, без роз’яснення порядку оскарження прийнятих рішень, проявів упередженості, халатності, тяганини та формалізму у вирішенні порушених питань не було.

Відповідальність за стан організації роботи щодо звернень громадян, підготовку та подання аналітичної інформації про стан розгляду звернень громадян у відділі освіти Маневицької районної державної адміністрації покладено на  юрисконсульта відділу освіти Маневицької районної державної адміністрації Л.Д. Артишук, відповідальність за реєстрацію та облік особистого усного прийому громадян, письмових пропозицій, заяв і скарг, ведення діловодства за зверненнями громадян відділу освіти Маневицької районної державної адміністрації покладено на секретар-друкарку відділу освіти Маневицької районної державної адміністрації О.О.Форманюк, згідно наказу від 01 квітня 2014 року №107/1.

 

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.
Капча
Ця форма потребує введеня капчі
Image CAPTCHA
Введіть сюди літери які бачите на картинці