вул. Горького, 4, смт Маневичі, 44600, тел/факс. (03376) 2-12-88, е-mail: manosvita@ukr.net

ІНТЕРНАТ ЯК СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Ще в 2016 році проведена реконструкція НВК "Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-гімназія ім.А.П.Бринського" (зокрема, приміщення трудового комплексу). У 2017 році кошти залишків освітньої субвенції (300 тис.грн) за рішенням районної ради були спрямовані на зміцнення матеріальної бази НВК ( інтернату). 
Виникло питання: чому утворили без рішення районної ради??? Хто приймає рішення про утворення інтернату????
Згідно постанови Кабінету Міністрів України № 778 від 27 серпня 2010 року "Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад", 12 пунктом ЗАКЛАДУ надане право приймати рішення про створення пришкільного інтернату з частковим або повним утриманням учнів (вихованців) за рахунок власника (кошти виділені) 
Вирішили - і до справи, а саме: створювати необхідні умови.... Багато зроблено, але є ще багато над чим попрацювати.... 
Згідно п.4 розділу ХІІ Закону України "Про освіту" зі змінами до статті 8 Закону України "Про загальну середню освіту" за рахунок засновника заклад загальної середньої освіти може мати у своєму складі такий структурний підрозділ як інтернат.
Умови створюються, проте, щоб ввести штатні одиниці, поселити учнів та ОТРИМАТИ ФІНАНСУВАННЯ НА УТРИМАННЯ необхідно затвердити Положення про інтернат. 
Відділ освіти звернувся до районної ради як до засновника з проектом "Положення про інтернат" та проханням винести дане Положення на розгляд депутатів на черговій сесії районної ради. Сподіваємось на підтримку!!!!
Якщо у когось виникають сумніви щодо необхідності Інтернату, то надаремно.... Ми маємо в районі гімназію і ліцей. Ліцей має пришкільний інтернат, де проживають учні з інших населених пунктів, які мають не лише бажання, а 
МОЖЛИВІСТЬ здобувати освіту в ліцеї, а в гімназії - НІ.... 
Тому мета чітка і прозора: СТВОРЕННЯ РІВНОГО ДОСТУП ДО ЯКІСНОЇ ОСВІТИ.... 
На сьогодні чимало наших талановитих учнів у нас в районі ЦЬОГО ДОСТУПУ ПОЗБАВЛЕНІ, тому й навчаються в ліцеях і гімназіях в інших районах, де створені для цього всі можливості. 
Тож переконані: наша праця за для УЧНІВ !!!!!!!!!!!
Пропонуємо кілька світлин, та попереду ще БАГАТО РОБОТИ!!!!...

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.
Капча
Ця форма потребує введеня капчі
Image CAPTCHA
Введіть сюди літери які бачите на картинці