вул. Горького, 4, смт Маневичі, 44600, тел/факс. (03376) 2-12-88, е-mail: manosvita@ukr.net

Фінальні змагання Чемпіонату України з гандболу

 

 

 З 25 по 29.03.2016 року в м Запоріжжя проходили фінальні змагання Чемпіонату України з гандболу серед юнаків 2003-2004 р.н. на призи клубу « Стрімкий мяч». Як ми інформували наших читачів, що за підсумками зональних змагань з 18 команд до фінальної частини вийшли шість найсильніших. Право на участь у фінальних іграх від Волинської області здобули вихованці Маневицької ДЮСШ. Крім маневичан участь у фіналі отримали команди зі славними гандбольними традиціями гандбольний клуб ZTR, гандбольний клуб «МОТОР» ( Запорізька обл.), м Сквира ( Київська обл.), м Зіньков

( Полтавської обл.), м Ужгород ( Закарпатської обл.). Змагання проводились по коловій системі.

  Хотілося б підмітити, що юні маневичани на таких змаганнях виспупали в перший раз, про те ніяких комплексів під час ігр не відчували. Можливо із набагато значіших клубів думали, що маневичани будуть тою командою у якої просто відібрати залікові бали. Однак сталось зовсім не так.

   У першому матчі із  юними спортсменами ZTR наші хлопчики хоча і поступилися, про  те показали дуже змістовну гру. Поразка очікувала на юних маневичан і в другій грі проти запорізького « МОТОРА». Поступилися по ходу гри у 6 мячів, наші гандболісти у другій половині гри переломили хід поєдинку і вели вже в рахунку в два мячі. Але не достатність досвіду у іграх  такого рівня  маневичани у підсумку поступились з рахунком 24:20. Дана гра стала вирішальною для юних гандболістів з  Маневич у розподілу призових місць.

   Від гри до гри рівень майстерності, самовіддачі та досвіду постійно зростав. І вже у наступній грі проти ровесників із Поставської області здобули вольову перемогу із рахунком 18:17. Відчувши смак перемоги наші хлопчики до кінця змагань не знали гіркоти поразок. У четвертій грі здолали юних ганболістів із Ужгорода ( 21: 14) та гандболістів із м Сквира ( Київської обл.) 15:14.

   Однак найбільшим розчаруваннм для нашої команди стало підбиття підсумків фінальних ігр, де дві команди набрали однакову кількість залікових балів, а за додатковими показниками, а це особиста гра між командами, на третє місце у розіграші вивела команду ZTR м Запоріжжя.

  В підсумку першу сходинку у змаганнях посіла команда м Сквира ( Київської бл. – 8 очок), другу  « МОТОР» ( Запорізька обл. – 8 очок), третю  ZTR м Запоріжжя, і четверту сходинку із 6 заліковими балами посіли юні ганболісти Маневич.

    І хоча наші гандболісти і не здобули  нагород, про те участь у  даного рівня змаганнях вселила в серця дітей впевненість, рішучість та натхнення, а саме головне це неоціненний досвід юних спортсменів та їхніх тренерів ( Гладь В.В., Демчук М.В.).

   І вже є впевненість, що у наступному розіграші наші гандболісти віддадуть усі сили та всю свою майстерніст, щоб відновити гандбольну славу наших Маневич на теренах гандбольної України.

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.
Капча
Ця форма потребує введеня капчі
Image CAPTCHA
Введіть сюди літери які бачите на картинці