вул. Горького, 4, смт Маневичі, 44600, тел/факс. (03376) 2-12-88, е-mail: manosvita@ukr.net

17 жовтня в НВК «Колківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей»

17 жовтня в НВК «Колківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Маневицького району відбувся обласний семінар для молодих вчителів фізики «Науково-методичні засади вивчення нового навчального матеріалу на уроках фізики». Семінар вів завідувач відділу фізико-математичних дисциплін ВІППО Савош В.О..

Котеленець В.Д., директор Колківського НВК, ознайомив присутніх з роботою школи, її досягненнями та планами на майбутнє. На семінарі молоді спеціалісти отримали цікавий та корисний досвід від своїх старших колег.

Пальчук В.А., заступник директора НВК «Колківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», виступив з доповіддю «Урок вивчення нового навчального матеріалу з фізики – методичні рекомендації». Лукашук В.Л., методист відділу освіти району, розповів про роботу методичного кабінету з підвищення професійної компетентності педагогів.

З виступів вчителів фізики району Мельник В.В., Савчук Л.І.¸ Процика А.П., Садової Н.В., Рудись Л.Л., Корецької Н.О. молоді колеги дізнались, як зробити урок фізики цікавим, про використання мультимедійних засобів на уроках фізики, про моделювання фізичних процесів, використання інтерактивних технологій навчання, про розвиток життєвих компетентностей та активізацію пізнавальної діяльності учнів на уроках фізики.

Ковбасюк Ю.А. провів майстер-клас «А чи так добре відомий вам тиск?». Мазунік В.К. продемонстрував саморобні фізичні прилади.

Як підсумок роботи семінару, був проведений майстер-клас за участі молодих педагогів. За 10 хвилин їм потрібно було підготувати фрагмент уроку вивчення нового матеріалу і провести його з присутніми у ролі вчителя та учнів.

Надіємось, що такі семінари допоможуть молодим вчителям не розчаруватись у своїй професії,  відшукати ті технології навчання, які приведуть їх до успіху і визнання серед  учнів, зроблять справжніми майстрами своєї справи.

 

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.
Капча
Ця форма потребує введеня капчі
Image CAPTCHA
Введіть сюди літери які бачите на картинці