вул. Горького, 4, смт Маневичі, 44600, тел/факс. (03376) 2-12-88, е-mail: manosvita@ukr.net

День працівника освіти

29 вересня в  залі ЦТДЮ відбулося районне свято, приурочене Дню працівників освіти, яке зібрало в дружнє тепле коло велику освітянську родину педагогів загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних закладів, бібліотекарів, технічних  та медичних працівників, кухарів, тренерів, - всіх тих, хто з любов’ю засіває плідні врожаї в країні знань.    

Вшанувати педагогів Маневиччини, відзначити їх високу роль у суспільстві цього дня завітали: голова районної ради Анатолій Мельник, перший заступник голови районної державної адміністрації Андрій Бурак, секретар Маневицької селищної ради Володимир Черчик, начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Книш. Від  присутніх на святі  почесних гостей  кращі педагоги району отримали грамоти, подяки.

 У святкових зверненнях виступаючі відзначили, що вчитель – величне покликання, а День вчителя був і залишиться назавжди для кожного педагога, сивочолого ветерана педагогічної праці, кожної родини радісним та всенародним святом. Побажали, аби шкільні будні для кожного педагога стали святом, також побажали усім присутнім в залі здоров’я, професійних успіхів на нелегкій педагогічній ниві, злагоди у сім’ях, матеріального достатку.

Начальник відділу освіти В.Л.Книш у своєму виступі подякувала всім за професіоналізм, витримку, любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі .  Побажала колегам  здоров'я, миру, довголіття  та вручила подяку Міністерства освіти і науки України  Пивовар Світлані Степанівні, вчителю географії  НВК «Маневицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 – гімназія імені А.П.Бринського», грамоту управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації Лихач Валентині Олександрівні, вчителю географії ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Красноволя, а також грамоти відділу освіти Маневицької районної державної адміністрації за сумлінну працю, високу професійну майстерність у справі навчання і виховання підростаючого покоління, вагомий внесок у розвиток освіти, активну діяльність щодо упровадження інновацій у навчально-виховний процес.

На завершення подарунком для учасників свята став концерт чоловічого вокального квартету «Акорд».