вул. Горького, 4, смт Маневичі, 44600, тел/факс. (03376) 2-12-88, е-mail: manosvita@ukr.net

Для Інтернету

rozmova.com - це мультимедійна інтернет-послуга в галузі комунікацій нового покоління. За допомогою невеликої безкоштовної програми Ви маєте можливість безкоштовно розмовляти один з одним! rozmova.com - це найдешевший спосіб дзвонити на будь-який телефонний номер у світі! Порівняйте ціни/якість/можливості і Ви суттєво зменшите свої витрати на звязок! 
Після реєстрації Ви можете безкоштовно розмовляти всередині мережі rozmova.com.

Для здійснення дзвінків на стаціонарні і мобільні телефонні номери по всьому світу необхідно поповнити свій баланс. 
В даний час, для оплати послуг можна скористатися одним із наступних способів:
·   готівкою в будь-якому банку України;
·   карткою Visa/Mastercard;
·   електронними грошима webmoney.ruE-GOLD


Mozilla Firefox — сучасний браузер (програма для перегляду веб) створена як OpenSource проект. Вона безкоштовна та набагато краща за браузер від компанії Microsoft.

Домашня сторінка: http://www.mozilla.ru/products/firefox/


Skype – це невелика безкоштовна комп'ютерна програма, що дозволяє робити телефонні дзвінки прямо з вашого комп'ютера. Між абонементами, на комп'ютерах яких встановлений Skype, ці дзвінки абсолютно безкоштовні, а при дзвінку з комп'ютера на звичайний стаціонарний або мобільний телефон знімається невелика плата.

Домашня сторінка: http://www.skype.com/intl/ru/


ICQ (абревіатура фонетично співзвучна англійській фразі "I seek you" - я шукаю тебе, вимовляється ай сик ю) - популярна програма для спілкування за допомогою миттєвих текстових повідомлень в режимі реального часу через інтернет. ICQ проводить пошук людей по інтересах, допоможе знайти нових друзів, зв'язатися з колегами або членами сім'ї незалежно від їх місцеположення. Вам досить вийти в онлайн, щоб позбавити себе від географічних і тимчасових обмежень.

Домашня сторінка: http://www.icq.com/


Безкоштовний поштовий клієнт що володіє багатьма корисними та зручними можливостями. Серед перевагThunderbird (крім того що він безкоштовний :-) – висока безпека при роботі з електронною поштою, швидкість програми, простий та зрозумілий інтерфейс. Цей поштовий клієнт володіє "розумними" спам-фільтрами та швидкими механізмами пошуку повідомлень.

Домашня сторінка : http://www.mozilla-europe.org/ru/

 Avast! 4 Home Edition
 – повноцінний безкоштовный антивірус спеціально розроблений для використання на домашньому комп’ютері. Будь-яке комерційне використання Avast 4 в комерційних цілях недозволена. При виконанні обох цих умов антивірус є безкоштовним.

 

Домашня сторінка


Download Master - потужна програма від української компанії WestByte, одна з кращих "качалок" на сьогоднішній день що вигідно відрізняється від інших зручним інтерфейсом і ефективно вирішує головні проблеми, що виникають при скачуванні файлів з Інтернету: швидкість скачування, підтримка розірваних сесій скачування і робота із скачаними файлами.

Домашня сторінка