вул. Горького, 4, смт Маневичі, 44600, тел/факс. (03376) 2-12-88, е-mail: manosvita@ukr.net

Звернення за 1 квартал 2014 року

                                                       

Про стан організації роботи зі зверненнями громадян  у відділі освіти Маневицької районної державної адміністрації

за I – квартал 2014 року

 

 

За I – квартал 2014 року у відділ освіти Маневицької районної державної адміністрації надійшло 06 письмових звернень, в той час, як за аналогічний період минулого року – 05 звернень, з яких 02 письмових і 03 усних.

Найбільше звернень (03 або 50%) надійшло щодо діяльності педагогічних кадрів загальноосвітніх та дошкільних закладів району: їх працевлаштування.

(02 або 33,4%) питання, які стосуються підвозу дітей школярів до місця навчання.

(01 або 16,6%) питання відносно розподілу земельної ділянки.

За формою надходження звернення надійшли через органи влади – 03, на особистому прийомі – 02, поштою – 01.

За ознакою надходження всі звернення є первинними.

За видами характеризуються: заяви (клопотання) – 04, скарга – 01, депутатське звернення – 01.

За статтю авторів звернень є 02 звернення, які надійшли від жінок, 03 звернення від чоловіків, – 01 колективне звернення.

За суб’єктом звернень індивідуальних – 05, колективне – 01.

02 звернення вирішено позитивно, на 02 звернення надано обґрунтовану відповідь з конкретними роз’ясненнями подальших дій, 02 звернення знаходяться на стадії опрацювання необхідних фактів для надання належної відповіді.

Працівниками відділу освіти Маневицької районної державної адміністрації створюються належні умови для здійснення особистого прийому громадян та письмових пропозицій, заяв і скарг, вживаються своєчасні заходи щодо об’єктивного, кваліфікованого та неупередженого розгляду звернень громадян, задоволення законних вимог заявників у встановлені законодавством строки.

Для чіткої організації роботи відділу та своєчасного виявлення проблем на місцях з подальшим їх розв’язанням, наказом відділу освіти Маневицької районної державної адміністрації від 10 січня 2014 року №5/1 затверджено графік прийому громадян з особистих питань на 2014 рік та наказом відділу освіти Маневицької районної державної адміністрації від 10 січня 2014 року №7/1 затверджено графік виїзних особистих прийомів  громадян на 2014 рік.

Інформація про стан розгляду та аналіз роботи по зверненнях громадян у відділі щоквартально подається в Маневицьку районну державну адміністрацію та управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації, крім того, щоквартальні підсумки роботи по зверненню громадян обговорюються на нарадах керівників навчальних закладів та колегіях відділу освіти.

31 січня 2014 року на нараді директорів загальноосвітніх шкіл району було розглянуто питання про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до відділу освіти Маневицької районної державної адміністрації за 2013 рік та прийнято рішення №1/5  від 31 січня 2014 року.

Фактів порушень строків розгляду звернень громадян, випадків безпідставної відмови в задоволенні законних вимог заявників, без роз’яснення порядку оскарження прийнятих рішень, проявів упередженості, халатності, тяганини та формалізму у вирішенні порушених питань не було.

Відповідальність за стан організації роботи щодо звернень громадян, підготовку та подання аналітичної інформації про стан розгляду звернень громадян у відділі освіти Маневицької районної державної адміністрації покладено на  юрисконсульта відділу освіти Маневицької районної державної адміністрації Л.Д. Артишук, згідно наказу від 01 квітня 2014 року №107/1.

 

 

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.
Капча
Ця форма потребує введеня капчі
Image CAPTCHA
Введіть сюди літери які бачите на картинці