вул. Горького, 4, смт Маневичі, 44600, тел/факс. (03376) 2-12-88, е-mail: manosvita@ukr.net

Шляхи реалізації національно- патріотичного виховання в закладах освіти

                            « Патріотизм- серцевина людини, основа її активної позиції»

                                                                                               В.О.Сухомлинський

         Про виховання дітей у дусі патріотизму, глибокого розуміння історії свого народу, національної ідентичності, самобутності йшлось на районному семінарі педагогів- організаторів, який відбувся 12березня 2020 року на базі  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Старий Чорторийськ.

Учасники семінару здійснили екскурсію  історичними місцями села, побувавши на 193-й висоті, де знаходиться братська могила радянських воїнів, серед яких  поховані герої Радянського Союзу В. Єршов, Н. Хакімов. Також відвідали місце розстрілу єврейського населення в роки Другої світової війни. Корнись О.О., вчитель історії ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Старий Чорторийськ ,ознайомила присутніх з життєвим шляхом Сокола І.Г.- героя Радянського Союзу, Бутейка А.Д.- державного та політичного діяча та Брика Д., випускника школи , який загинув в зоні АТО.

Місцевий краєзнавець Кальковець М.С. розповів  цікаві історичні факти з життя односельців.

Учасники семінару мали можливість доторкнутися і до духовних джерел, відвідавши домініканський костел 1736-1741 рр.( храм Свято Хресто-Воздвиженського монастиря).   

         Педагоги загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с .Старий Чорторийськ  Кальковець Л.М.,Тачинська Н.П.,Кузьмич Т.С. поділились досвідом організації виховної діяльності, пошуком форм «діяльнісного патріотизму». Зосередила увагу присутніх на питаннях національно- патріотичного виховання, як важливої складової освітнього процесу, заступник з навчально- виховної роботи Шоста В.С.

         Підводячи підсумки семінару Каліс Н.П., методист відділу освіти, культури, молоді та спорту, наголосила на сучасних викликах виховання  та його базових моральних цінностях.

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.
Капча
Ця форма потребує введеня капчі
Image CAPTCHA
Введіть сюди літери які бачите на картинці