вул. Горького, 4, смт Маневичі, 44600, тел/факс. (03376) 2-12-88, е-mail: manosvita@ukr.net

Семінар-практикум вчителів образотворчого мистецтва

« Мистецтво - це час і простір

в якому  живе краса людської душі.

                Як гімнастика виправляє тіло,

так мистецтво виправляє душу»

                                                                                 В.О.Сухомлинський

Про вміння педагога створити захопливу і емоційну  атмосферу, яка б надихала школярів на творчість, саморозвиток, йшлось на районному семінарі вчителів образотворчого мистецтва, який відбувся 11лютого 2020року. Семінар відкрила завідувач районним методичним кабінетом Валентина Леонтіївна Книш, яка акцентувала увагу присутніх на  компетентнісному підході в освіті, як складової  професійного розвитку педагога.                            

Деркач Любов Василівна, вчитель образотворчого мистецтва ЗОШ І-ІІІ ступені с. Велика Яблунька, член журі І (зонального)                                                                                                                                                                                                                                                 етапу конкурсу« Учитель року-2020»,ознайомила присутніх  з  особливостями проведення обласного етапу всеукраїнського конкурсу

 « Учитель року-2020».

Учасниця   І етапу  конкурсу « Учитель року-2020» Калінчик  Тетяна Андріївна, вчитель образотворчого ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Старий Чорторийськ, презентувала  власний досвід роботи  «Треба любити те, що робиш, та йти вперед крок за кроком».

 Майстер – клас з декоративно - прикладного мистецтва  провела  Щербачук Галина Володимирівна, вчитель образотворчого мистецтва ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Комарове.

Свою фахову підготовку вчителі змогли перевірити за допомогою  тесту « Фахова майстерність вчителя образотворчого мистецтва», який провела методист відділу освіти,культури, молоді та спорту райдержадміністрації  Каліс Ніла Павлівна.

         Семінар  для вчителів образотворчого мистецтва був пізнавальним та  практично спрямованим, адже образотворче мистецтво – це один із видів мистецтва, що супроводжує людину у продовж усього життя, забарвлює його різнобарвними тонами, додає наснаги, витримки... На завершення учасники семінару побажали одне одному бачити і дарувати красу! Вчитися створювати її! І тоді світ неодмінно стане привабливішим, привітнішим та досконалішим...

 

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.
Капча
Ця форма потребує введеня капчі
Image CAPTCHA
Введіть сюди літери які бачите на картинці