вул. Горького, 4, смт Маневичі, 44600, тел/факс. (03376) 2-12-88, е-mail: manosvita@ukr.net

Районний семінар вчителів іноземних мов

12 квітня 2019 року у відділі освіти районної державної адміністрації відбувся семінар вчителів іноземних мов на тему: “Інтеграція нових програм з іноземних мов в освітній простір Нової української школи“. Методист відділу освіти районної державної адміністрації О.М.Демчук акцентувала увагу учасників семінару на підготовці сучасного вчителя іноземної мови в умовах нового освітнього простору. Керівники районного методичного об’єднання вчителів англійської та німецької мови В.В.Лищук та Ю.М.Динь звернули увагу учасників семінару на сучасні підходи до викладання іноземних мов та навчання англійської мови в інклюзивних класах.  

З презентацією досвіду роботи  із технології використання ігрових форм роботи та розвитку комунікативних навичок учнів шляхом використання інноваційних технологій навчання на уроках англійської мови   виступили Г.В.Бортнік, вчитель англійської мови опорного закладу «ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Цміни» та М.В.Добринська, вчитель англійської мови ЗОШ І-ІІ ступенів с.В.Ведмежка-філії опорного закладу «ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Цміни» . Цікаво та змістовно пройшов майстер-клас вчителя англійської мови загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Красноволя  Н.О.Мокійчук «Використання інтерактивних методів навчання у викладанні англійської мови». З досвіду роботи щодо особливостей викладання німецької мови у 1 класі ознайомила А.А.Сорочук, вчитель німецької мови загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Майдан-Липне.   

Вчитель англійської мови загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів С.Чорниж М.С.Главацька звернула увагу учасників семінару на підготовку старшокласників до ЗНО в частині написанні творчої роботи з англійської мови.

          Про особливості організації роботи літніх мовних таборів, які будуть працювати у червні 2019 року на базі Маневицького районного Центру творчості дітей та юнацтва, закладів загальної середньої освіти розповіла О.М.Демчук.

 

 

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.