вул. Горького, 4, смт Маневичі, 44600, тел/факс. (03376) 2-12-88, е-mail: manosvita@ukr.net

Районний семінар вчителів біології

       На семінарі, який відбувся на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с.Будки було акцентовано увагу на необхідності оволодіння ефективними методами і прийомами роботи з обдарованими учнями, окреслено основні шляхи формування компетентісної особистості на уроках природничих дисциплін згідно Концепції НУШ.

       Під час семінару вчителі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Будки провели майстер-клас та  «Моделювання об᾿ємної клітини на уроках біології», а також продемонстрували інші сучасні методи й прийоми роботи з обдарованими учнями. Учасники семінару мали нагоду самостійно попрацювати з новими методами та прийомами роботи, такими як ейдетика, скрайбінг, квест та хмаротег. Розглянули їх використання на різних етапах уроку.  Вчитель біології та екології Водько О. Л. наголосила на необхідності розвитку критичного мислення обдарованих дітей в контексті Концепції НУШ, як елемент підготовки до ЗНО.     

 Вчитель біології Шевчук О.Д. представила презентацію з елементами тренінгу на тему «Роботи з обдарованими учнями на уроках та позаурочний час», наголосила на нестандартних методах роботи в позаурочний час та гуртковій діяльності, а також продемонструвала елемент уроку в 7 класі  з використанням творчих завдань для підвищення результативності олімпіад та конкурсів.  

      Господарі поділилися досвідом проектно-дослідницької діяльності з обдарованими учнями. Учениця 11 класу Деркач  Ю. презентувала екологічний  проект на тему «Вплив води, як одного з основних абіотичних чинників, на ріст та розвиток рослин»

       Керівник методичного об᾿єднання, вчитель біології Шворак О. І. НВК «Маневицька ЗОШ І-ІІІ ст. №2- гімназія» розповіла про методику підготовки і успішного складання ЗНО з біології. Були також розглянуті пріоритетні напрямки науково-дослідницької діяльності, особливості проведення та оформлення результатів ЗНО. 

 

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.
Капча
Ця форма потребує введеня капчі
Image CAPTCHA
Введіть сюди літери які бачите на картинці