вул. Горького, 4, смт Маневичі, 44600, тел/факс. (03376) 2-12-88, е-mail: manosvita@ukr.net

Формування виховного простору розвитку особистості школяра

Якість виховного процесу, його результати  в значній мірі залежать від класного керівника, рівня його науково - теоретичної підготовки. Саме в цьому переконались учасники районного семінару класних керівників, який відбувся 13 березня  2019 року на базі двох закладів освіти сіл Граддя та Велика Яблунька. У ЗОШ І-ІІ ступенів с. Граддя  заступник директора з навчально – виховної роботи  Ковбасюк Н.В. спільно з класоводами та класними керівниками презентували досвід роботи педагогічного колективу щодо створення виховного простору соціальних, культурних,життєвих виборів особистості. Директор  школи Мирончук С.Ю. ознайомив присутніх з історією становлення закладу освіти.

У ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Велика Яблунька  директор школи  Остапук Т.В. ознайомила учасників семінару із завданням школи щодо реалізації  Концепції НУШ.  Проблеми щодо  створення безпечного середовища в закладах освіти обговорювались під час  заняття-тренінгу, яке  провела практичний психолог Макарчук Л.М.  Заступник директора з  виховної роботи Колядюк Л.В. у своєму виступі  зупинилась на організації діяльності класного керівника в сучасній школі. Питання  національно – патріотичного виховання презентувала  педагог - організатор Деркач Л.В.

            В підсумку семінару методист відділу освіти Каліс Н.П. звернула увагу присутніх на розвиток сучасного педагогічного мислення класного керівника, підвищення його мотивації на освіту, формування якостей інноваційної особистості.

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.