вул. Горького, 4, смт Маневичі, 44600, тел/факс. (03376) 2-12-88, е-mail: manosvita@ukr.net

26–28 березня 2015 р. у м. Києві проходив VIІІ Міжнародний конкурс з українознавства для учнів 8–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів

                                   

26–28 березня 2015 р. у м. Києві проходив VIІІ Міжнародний конкурс з українознавства для учнів 8–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, який відбувався на базі Науково-дослідного інституту українознавства. Волинь представляли школярки ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Прилісне (науковий керівник – Титаренко Наталія Олександрівна, учитель історії ) : Приходько Ірина, учениця 9 класу та Горайчук Вікторія, учениця 11 класу, які пройшли   перший заочний етап конкурсу. 27 березня в Науково-дослідному інституті українознавства відбувся другий етап, який, окрім захисту науково-дослідних робіт, передбачав виконання письмових та тестових завдань переможцями першого етапу конкурсу. Учнівські роботи надійшли з 21-ї області України та 3-х країн зарубіжжя: Придністров’я, Іспанії та Німеччини; у другий тур вийшов 71 учасник.

За результатами трьох етапів очного конкурсу, Приходько Ірина з роботою «Життя та революційна діяльність уродженця Маневиччини – Зигмунда Сераковського» посіла ІІ місце, і Горайчук  Вікторія – ІІ місце (робота «Церковно-релігійна та світська діяльність о. Михайла (Попеля).

 Також цього дня проходив так званий «Конкурс в конкурсі» - написання тестів з українознавства, де Приходько Ірина посіла І місце, виконавши всі пропоновані завдання правильно, а Вікторія – ІІІ місце.

Переможці були нагороджені дипломами, грошовими подарунками та путівками до Історико-культурного комплексу Замок-музей «Радомисль», які  надав Інститут дерматокосметології доктора Ольги Богомолець.

Незабутні враження на учениць справило проживання у оздоровчому комплексі Пуща Водиця та пішохідна тематична екскурсія «Місця славних та ганебних подій Революції гідності».

 

 Приходько Ірина з Галайко Б.М.- директором Науково-дослідного інституту українознавства м.Києва

 Горайчук Вікторія з Галайко Б.М.- директором Науково-дослідного інституту українознавства м.Києва

Додати коментар

Plain text

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.
Капча
Ця форма потребує введеня капчі
Image CAPTCHA
Введіть сюди літери які бачите на картинці