вул. Горького, 4, смт Маневичі, 44600, тел/факс. (03376) 2-12-88, е-mail: manosvita@ukr.net

Нерубайло Світлана Йосипівна

Нерубайло Світлана Йосипівна – вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 смт. Маневичі.

СУТЬ І ЗМІСТ ДОСВІДУ

Розвиток пізнавальної активності учнів

через особистісно-орієнтоване навчання математики.

За час роботи Світлана Йосипівна зарекомендувала  себе вимогливим та добросовісним педагогом. Розвиток пізнавальної активності учнів через особистісно-орієнтоване навчання математики був і залишається одним із найважливіших завдань. На уроках Світлана Йосипівна вміло враховує індивідуальні, вікові і психологічні якості учнів, використовує технічні засоби та наочні посібники. Теоретичний матеріал тісно пов’язує із життєвим, практичним застосуванням набутих знань. Уроки  відрізняються чіткістю планування, доступністю викладання, високою науковістю, професіональною направленістю, проходять на високому методичному рівні. Обізнана з сучасними досягненнями методики викладання математики, нормативними документами про освіту.

Для формування в учнів інтересу до свого предмету Світлана Йосипівна проводить  різноманітні ігри за принципом від простого до складного, цілеспрямовано організовує їх на різних етапах уроку. Чимало зусиль вчитель зосереджує на класній диференціації навчального процесу.  На уроках панує доброзичлива, творча атмосфера. Значну увагу вчитель приділяє роботі з обдарованими учнями, готує учнів до участі в олімпіадах.

ФОРМИ ПОШИРЕННЯ ДОСВІДУ:

-        

участь в районному конкурсі «Вчитель року»;

-        

участь в районному конкурсі «Творчі сходинки педагогів Волині»;

-        

виступи на засіданнях методичних об’єднань;

-        

проведення відкритих уроків, позакласних заходів.

Адреса досвіду: ЗОШ І-ІІІ ст. №1 смт. Маневичі, Маневицького району, Волинської області.

Методист                                                                   Лукашук В.Л.