вул. Горького, 4, смт Маневичі, 44600, тел/факс. (03376) 2-12-88, е-mail: manosvita@ukr.net

Гаврилюк Галина Василівна

Гаврилюк Галина Василівна – вчитель початкових класів,                                   спеціаліст вищої категорії, старший вчитель загальноосвітньої школи                                  І-ІІІ ступенів №1 смт.Маневичі

 

Суть і зміст досвіду:

Удосконалення техніки читання

 

     Навчити дітей читати – одне з найважливіших завдань школи. Та навчити по-справжньому добре читати непросто.

    Галина Василівна створює для дітей  сприятливі умови, забезпечує кваліфіковане керівництво навчанням,  основою якого є знання особливостей процесу читання, володіння ефективними методами і прийомами.

    На уроках у своїх класах вчитель постійно використовує систему  рекомендацій за Я. Зайцевим: тренувальні вправи з напівголосного  читання, а також по розвитку оперативної памяті за допомогою диктантів. Використовуючи систему  І.Федоренка та І.Пальченка застосовує багаторазове  читання, читання в темпі скоромовки та виразне читання з переходом на незнайому частину тексту, читання на швидкість на протязі 1 хвилини, читання за диктором, читання з олівцем і в швидкому  темпі мовчки, використовує різні розвиваючі ігри.

     Взявши за основу своєї діяльності систему індивідуально-диференційованого підходу до учнів у  процесі навчання, Галина Василівна,  вдало впроваджує  елементи цього методу через систему уроків, створюючи сприятливі умови для розвитку кожної дитини. Вчительку турбує, як не допустити відставання  слабких дітей і водночас   не стримувати темпу зростання сильних учнів. Підтримувати інтерес до навчання  в учнів вона вважає своєю головною метою.

     Гаврилюк Г.В., при підготовці до уроків, використовує додаткову літературу, старанно проводить в життя найновіші форми і методи навчання, постійно  підвищує свій фаховий рівень

     Галина Василівна використовує елементи  народознавства, часто практикує в роботі проведення народних звичаїв, обрядів та родинних свят разом з батьками. Систематично веде змістовну виховну роботу з класом.

     Форми поширення досвіду:

-        

участь в районному конкурсі «Творчі сходинки педагогів Волині»;

-        

участь в районному конкурсі «Вчитель року»

-        

участь в районному конкурсі «Класний керівник»;

-        

виступи на семінарах, засіданнях методобєднань;

-        

проведення відкритих уроків.

Адреса досвіду: Волинська обл.. смт.Маневичі,  ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 смт.Маневичі

 

 

Методист                                                   Деркач Л.В.