вул. Горького, 4, смт Маневичі, 44600, тел/факс. (03376) 2-12-88, е-mail: manosvita@ukr.net

Лютий 2019

Увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні

У закладах загальної середньої освіти  проведено заходи з  увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Районний семінар вчителів-логопедів

Про надання корекційно - розвиткових послуг, як комплексної системи заходів з організації освітнього процесу та розвитку дитини з особливими освітніми потребами  йшлось на районному семінарі вчителів - логопедів, який відбувся 19 лютого 2019 року  на базі і

Районний семінар педагогів - організаторів

Про організацію роботи у закладах освіти з питань запобігання та протидії насильству, булінгу  йшлось на районному семінарі  педагогів – організаторів, який відбувся 13 лютого 2019 року.

"Веселі старти"

12лютого2019 року

Використання інноваційних технологій на уроках художньо – естетичного циклу

Про інноваційні технології навчання, методику їх проведення, вміння  спроектувати і провести ефективний і цікавий урок  йшлось на районному семінарі  вчи

Вітаємо призерів обласної олімпіади з інформаційних технологій!

Вітаємо  Снітко Орисю, ученицю 9 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.

Конкурс читців поезії Лесі Українки

        Сьогодні, 8 лютого 2019 року, у Маневицькому  ЦТДЮ відбувся районний етап конкурсу юних читців поезії Лесі Українки.Слово Поетеси звучало цього дня з уст   27 учасників-переможців шкільних конкурсів.

За підсумками конкурсу, журі  визначило переможців.

Володарем гран-прі визнано Ковердюк Марту, ученицю 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст с. Оконськ, яка і буде відстоювати наш район на обласному етапі конкурсу.

Серед читців поезій Лесі Українки в середній віковій категорії:

Вітаємо призера обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт!

3 лютого 2019 року відбувся обласний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Волинської обласної Малої академії наук. Вітаємо Литовець Богдану, ученицю 11 класу НВК «Маневицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназія» за зайняте ІІІ місце в обласному конкурсі-захисті, секція психології.

Вітаємо призера конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів

31 січня 2019 року в Центрі туризму, спорту та екскурсій проведено обласний тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів.