вул. Горького, 4, смт Маневичі, 44600, тел/факс. (03376) 2-12-88, е-mail: manosvita@ukr.net

Лютий 2017

Районний конкурс юних читців поезії Лесі Українки

15 лютого в центрі творчості та юнацтва відбувся конкурс читців поезії Лесі українки, присвячений 146-ій річниці від дня народження видатної української поетеси.

ТОВ «ТРАНС ЛОГІСТІК ЦЕНТР»

Повідомляємо, що з 1 січня 2017 року договір укладений з фірмою ТОВ «ТРАНС ЛОГІСТІК ЦЕНТР» на гаряче харчування в навчальних закладах району, розташованих на території зони радіоактивного забруднення було пролонговано на 20% в сумі 3095,8 тис. грн., згідно вимог чинного законодавства. За період з 1 вересня по 31 грудня 2016 року послуг з організації гарячого харчування було надано на суму 15478,9 тис. грн.

В Маневицькому районному ЦТДЮ

До Дня св. Валентина в Маневицькому районному ЦТДЮ було проведено акцію "Зроби Валентинку для воїна АТО", в якій взяли участь близько 100 вихованців. Валентинки через волонтерів було передано в Авдіївку. До акції також долучилися школи району

14 лютого в актовій залі ЦТДЮ відбулась розширена колегія відділу освіти.

В роботі колегії взяв участь голова Маневицької райдержадміністрації Андрій Линдюк, яий відзначив роботу освітньої галузі, підвів підсумки та окреслив плани щодо реформування освіти району. Перші кроки щодо зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів зроблені...

Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017». в номінації "інформатика"

Упродовж тижня, із 06 по 10 лютого, на базі Волинського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проходив другий (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017».
Найкращі педагоги області з інформатики виборювали

Аналіз результативності роботи установ і закладів освіти області в 2016 році та завдання щодо реалізації освітньої політики на 2017 рік».

9 лютого 2017 року у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти за участю голови Волинської облдержадміністрації Гунчика Володимира Петровича, заступника голови Волинської облдержадміністрації Мишковець Світлани Євтихіївни відбулося розширене засідання колегії управління освіти, науки та молоді Вол

Всеукраїнських конкурсів винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму

Щиро Вітаємо призерів Всеукраїнських конкурсів винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму та юних зоологів і тваринників учнів району із загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів сіл Красноволя та Кукли Прокопчука Віталія та Зінича Олександра, які у складі збірної команди області з 07 по 09 лютого 2017 року в Національному еколого - натуралістичному центр відстоювали здобутки області.

Міністр освіти і науки висловила переконання, що діти мають право на вибір предметів

Сьогоднішня система дає учневі більше можливостей і знань лише на папері. Про це сказала міністр освіти Лілія Гриневич під час презентації концепції інтегрованого курсу «Історія України у світовому контексті» для 10-11 класів.

«Веселі старти» серед школярів під гаслом «Здорові діти

Відповідно до  Положення  про проведення обласного фестивалю «Веселі старти» серед школярів  під гаслом «Здорові діти – здорова нація»   9 лютого 2017 року на базі Маневицької дитячо-юнацької спортивної школи відбулися змаг

Вітаємо з перемогою

Щиро вітаємо  Фоміна Тараса, учня 9 класу  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Четвертня та Білінського Павла, учня 10 класу ОЗНВК «Колківська ЗОШ І-ІІІст.-ліцей» з перемогою на  обласній олімпіаді з інформатики . Учні  зайняли відповідно І і ІІ місця. Бажаємо успіхів на Всеукраїнському  рівні.

Сторінки