вул. Горького, 4, смт Маневичі, 44600, тел/факс. (03376) 2-12-88, е-mail: manosvita@ukr.net

Січень 2017

7 лютого 2017 року у світі буде відзначатися День безпечного Інтернету, який пройде під гаслом «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету».

День безпечного Інтернету відзначається другого дня другого тижня другого місяця щорічно.Тисячі людей в усьому світі об’єднуються та беруть участь у різних заходах заради просування ідеї відповідального використання онлайн-технологій та мобільних приладів, особливо дітьми та молоддю.

Вітаємо переможців обласних олімпіад з біології та трудового навчання

28 січня відбувся ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології.

День пам'яті Героїв Крут

  Бій під Кру́тами — бій, що відбувся  16 (29 січня)  1918 року на залізничній станції Крути  під селищем Крути та поблизу села Пам'ятне, за 130 кілометрів на північний схід від Києва, 18 км на схід від Ніжина.

Не відкладайте реєстрацію на пробне ЗНО до лютого!

 

Не відкладайте реєстрацію на пробне до лютого!

Наполеглива праця - високий результат

Кінець 2016 - початок 2017 року порадував вихованців Маневицького районного Центру творчості дітей та юнацтва численними нагородами. За участь у багатьох обласних заходах вихованці творчих об’єднань закладу та загальноосвітніх шкіл району отримали грамоти й подяки за плідну працю з різних напрямів гурткової роботи.

Обласний конкурс "Срібні дзвіночки"

На обласному конкурсі "Срібні дзвіночки" соловейки маневиччини: Ярослава Веремчук, Тетяна Геналюк, Софія Карпюк вибороли почесні: два ІІ та одне ІІІ місця!!!!

Завершився ІІ етап ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходив під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!»

Завершився ІІ етап ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходив під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!», присвячений

Підсумки конкурсів екологічного спрямування

З метою підвищення творчого потенціалу учнівської молоді у різноманітних сферах науки і техніки, впровадження інноваційних методів та технологій навчання учні навчальних закладів району у 2016 році брали активну участь у різноманітних конкурсах екологічного спрямування, отримавши ряд призових місць.

Сторінки